• pexels-dom

Kutia e dritës së shenjave LED të kabinetit OEM për tejkalim të shenjës për aeroport

Përshkrim i shkurtër:

Kutitë e lehta përdoren zakonisht në jetën tonë të përditshme dhe në forma të ndryshme.Sot, merrni si shembull kutinë tonë të zakonshme të dritës së varur për të folur për instalimin e kutisë së dritës.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Rast Aeroporti i SHBA
Aplikacion Dyqan picash
Materiali bazë #304 çelik inox
Përfundo Ngjyrë metalike e argjendtë e lyer
Materiali i fytyrës Akrilik i bardhë me vinyl 3M
Ndriçimi 30000 orë jetëgjatësi LED, 6500K
Furnizimi me energji elektrike Transformator Meanwell
Montimi Varur me stufa dhe arra
Paketimi Arka druri
Koha e dërgimit 2 javë
Transporti DHL express
Garancia 3 vjet

Kutitë e lehta përdoren zakonisht në jetën tonë të përditshme dhe në forma të ndryshme.Sot, merrni si shembull kutinë tonë të zakonshme të dritës së varur për të folur për instalimin e kutisë së dritës.

Siç e dimë të gjithë, kutitë e dritës përdoren gjerësisht në vende publike, supermarkete, komplekse të mëdha dhe vende të tjera.Varuni në një pozicion të spikatur.Për hir të sigurisë, kutia aktuale e dritës së varur me porosi është përgjithësisht prej metali, akriliku ose një kombinim materialesh.Por mënyra kryesore për të instaluar shpinën është tela katrore, e rrumbullakët, tela çeliku, zinxhiri prej çeliku ose teli dhe kasaforta prej çeliku.

IMG_20161125_171313
IMG_20161125_1871245
IMG_209161125_171245
kuti drite-03

1. Kutia e dritës për ngritjen e zinxhirit;Në përgjithësi në natyrë ose gjysmë të jashtme zakonisht me zinxhir çeliku, nëse është i brendshëm mund të jetë edhe zinxhir i galvanizuar;Trashësia e zinxhirit përcaktohet gjithashtu nga madhësia e kutisë së dritës.

2. Kuti me dritë tub çeliku të salduar;Dy qoshet e kutisë së dritës ngjiten dhe fiksohen me pjesën e poshtme, kurse pjesa e sipërme lidhet me copën lidhëse, e cila fiksohet në dysheme me thumba;Përdorimi i përgjithshëm i vidhave, thumba në formë fikse është mjaft i fortë, është një mënyrë fikse më e përdorur.

3. Kutia e dritës për ngritjen e telit të çelikut, trashësia e telit të çelikut është proporcionale me madhësinë e kutisë së dritës;Pjesa e sipërme dhe e poshtme janë të lidhura me një goditje, e cila është projektuar kryesisht për lartësi të përshtatshme të varjes;Disa duhet të rregullojnë lartësinë e tavanit, me tela çeliku dhe zorrë është shumë më i përshtatshëm.

P8
P9

Shenja e tejkalimit e bën shenjën tuaj të tejkalojë imagjinatën.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni